‘+20 Cedevite protiv Igokee

U sedmom kolu ABA lige Cedevita je u Košarkaškom centru Dražen Petrović pobijedila Igokeu 100:80. Iako su se do zadnje četvrtine držali u igri, protiv momčadi trenera Slaven Rimca koja se napadački razigrala u potpunosti tek u zadnjoj četvrtini, koju je dobila s 37:19, jednostavno nisu imali previše šansi.

-Za našu poziciju pobjeda je bila bitna. Kad čovjek na kraju pogleda da smo zabili 100 poena i završili s 20 razlike čini se da je bila lagana utakmica. No, svi mi koji smo bili tu vidjeli su da je praktično do zadnjih pet-šest minuta bila muka. Jako sam zadovoljan pobjedom, no isto tako me muči što nemamo tu neku obrambenu agresivnost i odgovornost koju bih htio da imamo- rekao je nakon susreta trener Cedevite Slaven Rimac, čiji je roster dobio nova pojačanja u liku Marka Banića i Jakova Mustapića.

U dresu pobjednika Cook je upisao 26 poena i šest skokova, Cobbs je ubilježio 20 poena i pet asistencija, Bell 14 poena, tri skoka i tri asistencije, a Toni Katić 10 poena, tri asistencije i tri ukradene lopte.