VIDEO/FOTO: Vatrogasac rutinski s Ostrnom

Nogometaši Vatrogasca u drugom proljetnom kolu pred domaćim su navijačima stigli do još jedne pobjede
DSC_8221 (Custom)

Nogometaši Vatrogasca u drugom proljetnom kolu pred domaćim su navijačima stigli do još jedne pobjede. Protiv pretposljednje Ostrne, Vatrogasac je slavio sa 7:0 izjednačivši se na vrhu poretka s Meštricom i Kloštrom. Sva tri kluba trenutno imaju po 33 boda.

Sama utakmica protekla je u fer i korektnom ozračju, što je olakšalo i posao sudačkoj trojki koju je predvodio Martin List. Domaća momčad ništa nije prepustila slučaju te je u prvom dijelu postigavši tri pogotka trasirala put prema pobjedi. Redom su pogađali Novak, Matković i Antunović. U nastavku susreta kvaliteta domaće momčadi još više je došla do izražaja, što je na kraju i rezultiralo uvjerljivom pobjedom, nakon koje je stalni pratitelj nogometnih zbivanja u Kobiliću kratko kazao “treba se dobro zamisliti kada je Vatrogasac posljednji puta zabio sedam golova”.

U nastavku su mrežu vratara Mandića pogađali Antunović, Ivkić, povratnik Barišić i Matković koji je zaključio golijadu. Zadovoljni predsjednik Marić u svom je stilu euforično najavio “napadamo prvo mjesto”. Mi ćemo tek nadodati živi bili pa vidjeli.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 15. KOLO
NK VATROGASAC – NK OSTRNA 7:0 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Novak (15), 2:0 Matković (34- 11m), 3:0 Antunović (41), 4:0 Antunović (47), 5:0 Ivkić (65), 6:0 Barišić (77), 7:0 Ivkić (90)
NK VATROGASAC: Caput, Šošić (od 66. Vuksan), Čavar, Antunović (od 61. Barišić), Kontić (od 66. Kovačić), Novak (od 61. Ivkić), Krstanović, Šimek (od 46. Batinić), Matković, Grilec, Štefner. TRENER: Nino Matković
NK OSTRNA: Mandić, Lacković (od 61. Jurakić), Šego, Čivić (od 19. Galović), Jaković (od 46. Lepan), Jenić (od 27. Atlija), Tokić, Nestić, Jambrek, Darojković (od 35. Cik), Radovac. TRENER: Mario Habeić