Andrija Nikolić: Napravili smo veliki korak prema ostanku

Nakon susreta u Labinu u kojem su rukometaši Gorice slavili s 31:29 porazgovarali smo s trenerom Andrijom Nikolićem
DSC_7006

Zadovoljna i sretna vratila se gorička ekspedicija iz Labina, gdje su osvojena nova dva izuzetno važna boda u borbi za ostanak. Nakon izuzetno zanimljivih i uzbudljivih šezdeset minuta Goričani su slavili s 31:29 učinivši veliki korak prema ostanku u ligi.

-Šta reći na kraju svega. Velika pobjeda, jer ovdje nije uspjelo puno momčadi pobijediti. Sretan sam zbog toga. Moram pohvaliti igrače koji su odigrali odličnu utakmicu. Izgledali smo kao tim i sve pohvale im upućujem radi toga- kazao nam je nakon susreta u Labinu trener Andrija Nikolić.

Nakon sjajnih trideset minuta u kojima su imali dva zgoditka prednosti, nastavak je pripao domaćim rukometašima koji su u jednom trenutku imali tri zgoditka prednosti. No, po tko zna koji puta u drugom dijelu sezone Goričani su se vratili iz ponora.

-Ova momčad svoj snagu i karakter pokazuje kroz cijelu polusezonu. Ovo nam nije prva utakmica koju gubimo, a da na kraju pobjeđujemo. To više nije slučajno, igrači su ti koji zaslužuju sve pohvale radi toga- istaknuo je Nikolić.

-Napravili smo veliki korak prema ostanku, no mjesta opuštanju ne smije biti- podvukao je za kraj trener goričkih rukometaša Andrija Nikolić.