Bistra ide kući s tri boda sa Sajmišta

Bistra je u gostima kod Vrbovca slavila s 2:0
3-dugo-selo

Na oproštaju od vjernih navijača nogometaši Vrbovca razočarali su ih u susretu protiv Bistre koja je sa Sajmišta kući odnijela tri boda. Gosti su do pobjede od 2:0 došli u drugom dijelu.

Prvih 45. minuta donijelo je čvrstu i borbenu utakmicu u kojoj nije bilo zgoditaka, da bi Bistrani nakon šest minuta igre u drugom dijelu preko Hanžeka poveli s 1:0. Pokušavali su Vrbovčani preokrenuti rezultat, no danas jednostavno nije bio njihov dan. Pobjedu gostiju u 90. minuti potvrdio je Nikplaj.

U posljednjem jesenskom kolu Vrbovec očekuje gostovanje kod Španskog, dok će Bistra na svom igralištu ugostiti vodeći Vinogradar.