Božo Starčević po četvrti puta najbolji na zagrebačkom Grand Prixu

Božo Starčević osvojio je po četvrti puta zaredom naslov pobjednika Zagreb Open Grand Prix turnira!

Do naslova najboljeg Starčević je došao u nikad jačoj konkurenciji na ovom, petom po redu Zagreb Openu koji je okupio ponajbolje svjetske hrvače. U finalnoj borbi Starčević je pobijedio Bjelorusa Sasunouskog, viceprvaka svijeta iz Las Vegasa 2015. godine, a na putu do finala pobijeđeni su i Rus Malenko, te Čeh Novak.

Od ostalih naših hrvača na pobjedničkom postolju bio je i Dominik Etlinger koji je osvojio drugo mjesto u kategoriji do 77 kilograma, dok su treća mjesta osvojili Antonio Kamenjašević i Ivan Huklek, čime su zaokružili odličan dan naših hrvača na ovom vrlo jakom turniru koji je zahvaljujući odličnoj organizaciji Saveza hrvačkih sportova grada i uz podršku Grada Zagreba u samo pet godina prerastao u jedan od najjačih hrvačkih seniorskih turnira u Europi.

Ekipno su najuspješniji bili hrvači Turske, ispred reprezentacije Mađarske i Bjelorusije, dok su naši reprezentativci zauzeli četvrto mjesto u konkurenciji 16 zemalja.