Croatia (H) za kraj jeseni svladala Dinamo

Nakon više od mjesec i pol dana stanke igrači Croatie napokon su ubrali puni plijen od tri boda. Žrtva je bio Dinamo iz Odranskog Obreža koji je u Hrastju poražen s 2:0.

Željni bodova i golova igrači Croatie krenuli su odlučno i čvrsto u utakmicu od prve minute što im se na kraju vratilo na najbolji mogući način. Junak je bio dvostruki strijelac Lukić koji je u igru ušao tek u 21. minuti umjesto ozlijeđenog Čavline. Bio je to pun pogodak trenera Raca jer baš nakon te izmjene igra domaće momčadi postala je još dinamičnija te je okrunjena s dva pogotka.

Pobjednik je odlučen u osam minuta, jer od 34. do 42. minute za domaću su momčad svirana dva kaznena udarca koje je u pogodak pretvorio Lukić. Nastavak susreta nije donio rezultatske promjene, jer kako je vrijeme odmicalo tako su gosti padali, a Croatia je smirenom igrom čuvala rezultat. Ovom pobjedom Croatia je došla do 15 bodova što joj je donijelo trinaesto mjesto na polusezoni. Kako smo mogli čuti od ljudi bliskih klubu, ovo je rezultat ispod očekivanja, jer prema prikazanoj ova je momčad zaslužila više bodova, ali zbog nedostatka sreće i koncentracije bodove je gubila doslovno u zadnjim minutama utakmica.