Darko Janječić Žica: Nakon prospavane noći emocije se još nisu stišale

Derbi susret Četvrte lige odigran je na Krčevinama u Odranskom Obrežu gdje je petoplasirani sastav lige, domaći Dinamo ugostio drugoplasiranu Bistru. Bila je to sjajna utakmica s mnoštvom šansi, u kojoj su mogli uživati mnogobrojni gledatelji. Zadovoljniji su bili domaćini, koji su nakon prvog dijela u kojem su mreže mirovale u nastavku stigli do pobjede od 2:1.

-Sve je jučer bilo idealno od lijepog i sunčanog vremena, odlično pripremljenog travnjaka, nezaboravnog dekora na tribinama s preko 200 gledatelja koji su navijali fer i korektno za svoje momčadi do dva vrlo raspoložena takmaca za igru- kaže Darko Janječić Žica iz Odranskog Obreža.

Igrači jedne i druge momčadi pružili su sjajnu partiju u kojoj se nije štedjelo. U takvoj igri jedino što je nedostajalo u prvih 45. minuta bili su zgodici, koji su došli u nastavku susreta. Cimeša je u 50. minuti doveo domaći Dinamo u vodstvo, no samo tri minute kasnije stvari je na početak vratio Kukec. Nakon toga strateg domaćina Stjepan Bašić vuče potez utakmice i u igru šalje Janječića koji je potpuno razigrao momčad Dinama, koja do pobjedničkog zgoditka dolazi u 74. minuti preko Pralasa.

-Svi su igrali jako dobro, ali treba izdvojiti obranu, koja je uz lidera Gaj primila najmanje golova. Zasluga je to sjajnog vratara Sučića i neprikosnovenog stopera Ladovića, a sve bolji je i mladi Šoštarec koji se razvija u klasnog stopera. Uz sjajnu igru veznjaka Celičeka i Janječića, treba i pohvaliti strijelce Cimešu i Pralasa- kaže nam Janječić.

Upravo su Marko Cimeša i Stjepan Pralas za naš portal podijeli dojmove s utakmice.

-Super utakmica, puna tempa. Na kraju smo zaslužili pobjedu protiv vrlo dobre Bistre, čestitao bih cijeloj svojoj ekipi na zalaganju i trudu i drago mi je da sam ja sa svojim pogotkom okrunio sjajnu igru svoje momčadi- rekao je Cimeša, a igru cijele momčadi pohvalio je i strijelac pobjedonosnog zgoditka Stjepan Pralas.

-Drago mi je da je moj gol odlučio pobjednika, ali zasluge ima kompletna momčad, kojoj bi se zahvalio što su me sjajno prihvatili. Ovu pobjedu posvetio bih našim navijačima koji su je zaslužili isto kao i mi na terenu. Danas smo bili bolji, ali nema opuštanja jer nas u nedjelju očekuje susjedski derbi u Gradićima i moramo se dobro pripremiti za tu utakmicu- kazao je Pralas.