DINAMO NIJE OBRANIO DVOSTRUKU KRUNU – Rabuzinovo sunce Rijeci

U finalu Kupa Hrvatske koje je odigrano u Puli, Rijeka je do pobjedničkog trofeja stigla nakon pobjede od 3:1
PXL_220519_24756371

U sezoni apsolutne dominacije nogometaša Dinama, momčad Igora Bišćana nije dozvolila modrom sastavu da uzme duplu krunu. U finalu Kupa Hrvatske koje je odigrano u Puli, Rijeka je do pobjedničkog trofeja stigla nakon pobjede od 3:1.

Bila je to sjajna utakmica u kojoj je sastav Igora Bišćana u prvom dijelu zgodicima Čolaka i Halilovića imao vodstvo od 2:0. Drugih 45. minuta bolje otvaraju igrači Dinama koji preko Oršića smanjuju rezultat, da bi u 73. minuti imali i jedanaesterac koji nije realizirao Olmo. Njegov udarac sjajno je obranio Sluga.

Točku na „i“ riječke pobjede sjajnim je pogotkom stavio je najbolji igrač utakmice Zoran Kvržić.