Dinamo (OO) u nastavku slomio otpor Save

Nogometaši Dinama u susretu osmog kola Četvrte lige, došli su do treće ovosezonske pobjede. Dinamovci su na domaćem terenu svladali Savu iz Strmca, a odluka u pobjedniku pala je u drugih 45. minuta.

Domaća momčad u prvih 45. minuta djelovala je bezidejno, a jedino vrijedno spomena iz prvog dijela je zicer Volodera koji je izbio sam na domaćeg vratara Sučića, koji je spasio Dinamo rezultatskog minusa. U nastavku susreta igrači trenera Stjepana Bašića dominiraju i demonstriraju moć, koja je na kraju rezultira uvjerljivom pobjedom od 4:1. Goste je načeo Grdenić u 53. minuti, da bi dvije minute kasnije na asistenciju Grgića, Cimeša povisio na 2:0. Do trećeg zgoditka Dinamo dolazi zahvaljujući autogolu Frajta, no većinu posla obavio je Pralas.

Gostujući vratar Spudić, koji je od 56. minute igrao u vrhu napada, jer je nakon ozljede Hovatinca, u igru ušao pričuvni vratar koji stao na gol, dok je Spudić prekomandiran u vrh napada u 84. postiže počasni zgoditak, a sjajnu partiju mladi Cimeša zaokružio je drugim zgoditkom u 88. minuti postavivši konačnih 4:1.

4. NOGOMETNA LIGA, 8. KOLO
NK DINAMO (OO) – NK SAVA (S) 4:1(0:0)
STRIJELCI: 1:0 Grdenić (53), 2:0 Cimeša (55), 3:0 Frajt (78 AG), 3:1 Spudić (84), 4:1 Cimeša (88)
NK DINAMO (OO): Sučić, Šoštarec, Ladović, Pralas (od 79. Cerovski), Lekić (od 85. Dejak), Grgić, Celiček, Cimeša, Savičić (od 46. Janječić), Grdenić (od 74. Cvetko), Gašparović. TRENER: Stjepan Bašić
NK SAVA (S): Spudić, Novoselec, Cerovečki, Frajt, Barišić, Klemenčić, Šikić, Mršić, Cvetković, Voloder, Horvatinec (od 56. Ćutić). TRENER: Sven Raić