Dinamo remizirao s ruskim prvoligašem za kraj slovenskih priprema

Protiv Orenburga sastav iz Maksimira je odigrao 2:2
Murska Sobota: Prijateljska utakmica GNK Dinamo – FK Orenburg

Za kraj pripremnog perioda u Sloveniji, igrači Dinama odradili su posljednju prijateljsku utakmicu. Protivnik je bio novi ruski prvoligaš Orenburg, a nakon devedeset minuta igre rezultat je bio 2:2.

Rusi su u dva navrata imali vodstvo, koje su igrači trenera Nenada Bjelice uspijevali anulirati. Orenburg je poveo u 30. minuti zgoditkom Maljarova. Početkom nastavka izjednačio je Kadzior, da bi Orenburg ponovno poveo preko Despotovića. Končanih 2:2. u 71. postavio je Ćuže.

Po povratku iz Slovenije igrači će dobiti dan slobodno, a već od ponedjeljka kreće se s novim ciklusom priprema, jer prva službena utakmica u novoj sezoni na rasporedu je 13. srpnja, kada će se odigrati Superkup u kojem Dinamo na Maksimiru dočekuje Bišćanovu Rijeku.