Dinamo s dva gola prednosti iz Tbilisija

U prvom susretu drugog pretkola Lige prvaka Dinamo je gostovao kod gruzijskog prvaka Saburtala koje su porazili s 2:0
Tbilisi: Prva utakmica 2. pretkola kvalifikacija UEFA Lige prvaka, FC Saburtalo – GNK Dinamo

Nogometaši Dinama u Tbilisiju su večeras započeli svoj europski put. U prvom susretu drugog pretkola Lige prvaka gostovali su kod gruzijskog prvaka Saburtala koje su porazili s 2:0.

Modri su do prednosti stigli u nastavku susreta kada su u razmaku od jedanaest minuta postigli dva zgoditka. Najprije je sjajnu akciju u 67. minuti, kojom je probijen domaćin pogotkom glavom okrunio Mislav Oršić, kojeg je pronašao Izet Hajrović. Konačnih 2:0 u 78. minuti pogotkom s bijele točke postavio je Bruno Petković.

Uzvratni susret na Maksimiru se igra 30. srpnja.