Domagoj Colarić sjajnim pogotkom poništio Igora Prijića

Vrlo važan bod Vrbovca protiv lidera lige, Vinogradara
WhatsApp Image 2019-10-12 at 19.16.43

Iznenađenje na Sajmištu, gdje je posljednjeplasirani Vrbovec protiv lidera i vladara Treće lige, Vinogradara osvojio bod odigravši 1:1.

Gosti su poveli u 11. minuti preko kralja trećeligaških strijelaca, Igora Prijića. Domaća momčad nije se nakon primljenog pogotka „raspala“, već je nastavila sa svojom igrom, te preko Domagoja Colarića koji je efektno zatresao mrežu Vinogradara došla do izjednačenja.

Nastavak susreta nije donio rezultatsku promjenu, tek su gosti u 90. minuti ostali bez isključenog Filipovića. Vrbovec se nakon loših uvodnih rezultata polako diže, a osvojeni bod protiv vodećeg sastava lige, pokazao je kako sastav trenera Tihomira Bradića posjeduje igračku kvalitetu.