Druga uzastopna pobjeda Kurilovca za skok na peto mjesto

Kurilovec je na SRC-u Udarnik s 4:1 svladao Mladost iz Petrinje
kurilovec petrinja 5

Nogometaši Kurilovca u susretu petog kola zabilježili su drugu uzastopnu pobjedu. Na domaćem terenu Kurilovčani su se lako obračunali s novakom u ligi, petrinjskom Mladosti koju su porazili s 4:1, nanijevši joj prvi ovosezonski poraz.

Stvari po sastav trenera Perice Vidaka krenule su od samog početka obećavajuće, jer već u sedmoj minuti Matej Kelava je bio precizan s bijele točke. Nakon vodstva, domaći su igrači stvorili još dvije zrele prilike koje su ostale neiskorištene, što su gosti kaznili u 32. minuti preko Zvonimira Filipovića.

Ipak, do odlaska na odmor Luka Sedlaček vraća prednost na domaću stranu, da bi u nastavku susreta pobjedu Kurilovca kojom su skočili na peto mjesto potvrdili Petar Lucija Čurek i Marin Sudar.

-Iako smo bili oslabljeni ostavili smo srce na terenu- iskreno će nakon susreta trener Perica Vidak.

Nakon dva uzastopna prvenstvena slavlja, Kurilovčani se okreću obavezama u Kupu Hrvatske, gdje ih u srijedu na SRC-u Udarnik očekuje susret protiv Istre 1961.

TREĆA NOGOMETNA LIGA- SREDIŠTE, 5. KOLO
NK KURILOVEC – NK MLADOST (P) 4:1 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Kelava (7 – 11m), 1:1 Filipović (32), 2:1 Sedlaček (36), 3:1 Čurek (59), 4:1 Sudar (86).
NK KURILOVEC: Bogović, Grdenić, Povoljnjak, Čunčić, Čurek, Kelava (od 85 Sudar), Karabatić, Matoš, Sedlaček (od 56. Rajić), Mandura (od 89. Borovac), Spudić. TRENER: Perica Vidak
NK MLADOST (P): Kovačević, Pavlović, Korečić, Bezić, Filipović, Cerjak , Lovrić, Abramović (od 72. Hrnčević), Špišić, Budan (od 60. Gajdek), Đusi (od 60. Jandrić). TRENER: Zoran Buinac