Dubrava pobjednički kroz Banovo

Zgodicima Suše, Štefanca i Crhe Dubrava je u gostima u Banovu kod Bana Jelačića slavila s 3:0
banovo nogomet

U lokalnom derbiju klubova Nogometnog središta Vrbovec, odigranom u Banovu Dubrava je kao gost svladala domaći Ban Jelačić nanijevši mu prvi poraz na domaćem terenu ove sezone. Gosti iz Dubrave zgodicima Suše, Štefanca i Crhe slavili su s 3:0.

Gosti su se od prve minute postavili napadački, pokazavši kakve su im namjere u ovom susretu. Na prvi pogodak čekalo se do 39. minute kada je Suša postigao zgoditak za prednost Dubrave. Nastavak susreta donosi obostrano otvorenu igru, u kojoj su se bolje snašli gosti koji preko Štefanca u 72. te Crhe u 83. minuti dolaze do uvjerljive pobjede.

Druga je to ovosezonska pobjeda Dubrave, koja se s ova tri boda ustabilila u sredini poretka.