Dubrava preokretom nad Turopoljcem do važnih bodova

Nogometaši Dubrave u nedjeljnom susretu protiv Turopoljca ostvarili su vrlo važnu pobjedu kojom su zadržali mjesto u zlatnoj sredini poretka Prve županijske lige. Do jubilarne desete ovosezonske pobjede Dubrava je došla preokretom u kojem su zaostatak od 0:2, preokrenuli u konačnih 4:2.

Po domaće igrače susret nije najbolje krenuo, jer do 14. minute susreta našli su se u minusu od dva zgoditka. Ipak, do odlaska na odmor nogometaši Dubrave uspijevaju preko Bradića i Vrtara vratiti stvari u normalu. U nastavku susreta Dubrava ima blagu inicijativu, a trenutak odluke dogodio se u 70. minuti kada pogrešku gostujućeg vratara koristi Matić koji je Dubravu doveo u vodstvo. Isti je igrač u smiraj utakmice postavio konačnih 4:2 za veliku i važnu pobjedu kojom je napravljen veliki korak prema ostanku u ligi.

Sljedeće nedjelje Dubravu očekuje gostovanje kod desetoplasirane Bune koja ima bod manje.