Dubrava slavila u Legradu kod Slaven Belupa

U šestoj pripremnoj utakmici nogometaši Dubrave Tim kabel u Legradu pored Koprivnice svladali su kombiniranu momčad prvoligaša Slaven Belupa 3:0.

Odlična igra momčadi Krešimira Sunare donijela je u prvom poluvremenu dva pogotka Marina Mudražije i Ante Ivančića, a u nastavku je svoj drugi pogodak postigao Mudražija. U sastavu Dubrave Tim kabel zaigrao je i Mario Barić koji iza sebe ima bogatu igračko iskustvo nastupajući između ostalih za Gent, Slaven Belupo, Sarajevo i Zrinjski iz Mostara.

Trener Krešimir Sunara u ovom je susretu priliku za igru pružio; Mustapiću, Džaferoviću, Žugaju, Čečuri, Bariću, El Salehu, Šugiću, Alghoulu, Mudražiji, Filipoviću, Kelemenu, Balagoviću, Ljubanoviću, Crnovu, Pejiću, Ćibariću, Režebeku, te Ivančiću.

Nakon dva slobodna dana Dubravaši u petak odlaze u Rovinj gdje će boraviti tri dana i u nedjelju odigrati prijateljski susret protiv druge momčadi austrijskog Wolfsbergera. (izvor: NK Dubrava Tim kabel)