Dubrava Tim kabel po drugi puta svladala Sesvete

Drugi puta u samo dva tjedna prijateljski susret na terenu s umjetnom travom ŠRC Grana Klaka odigrali su Dubrava Tim kabel i Sesvete. Kao i prvi puta, i danas su uspješniji bili igrači trenera Krešimira Sunare koji su slavili s 3:2. Gostujući trener Sergej Jakirović u današnjem je susretu poštedio dio igrača koji su jučer igrali u Zaprešiću protiv Intera.

Domaći nogometaši poveli su preko Mudražije, a izjednačenje Sesvetama donio Mesec, koji je i u nastavku susreta s jedanaest metara pogađao mrežu Dubrave Tim kabel za koju su strijelci u drugih 45. minuta bili Filipović i Alghoul.

Sljedeću pripremnu utakmicu Dubrava Tim kabel igra u utorak u Koprivnici kod Slaven Belupa. (IZVOR: NK Dubrava Tim kabel)