Dubrava Tim kabel u derbiju svladala Vrbovec

U derbi susretu 29. kola 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel svladali su na Grana Klaki Vrbovec s 5-2 vrativši se nakon dva kola bez pobjede ponovno na pobjedničke staze. Sjajnih prvih 45 minuta momčadi trenera Krešimira Sunare rezultiralo je s četiri pogotka u mreži Filipa Jendriša.

Golijadu je u 13. minuti otvorio kapetan Adel El Saleh, nakon kojeg su mrežu Vrbovca pogađali Vitomir Filipović, te u dva navrata Nikica Filipović. U nastavku su gosti iskoristili malu opuštenost Dubravaša pa su preko Josipa Colarića i Filipa Pluščeca ublažili prednost Dubrave Tim kabel, za koju je u samoj završnici Marin Mudražija postigao peti pogodak za konačnih 5:2.

U ostalim susretima 29. kola postignuti su sljedeći rezultati; Zagreb-Vrapče 2:1, Jadran-Segesta 1:0, Pazinka-Dugo Selo 6:1, Zagorec-HAŠK 1:0, Trnje-Vinogradar 1:1, Krk-Kurilovec 3:1, Špansko-Maksimir 0:3, dok će kolo susretom od 18 sati u Labinu zaključiti Rudar i Opatija.