Fazli hat-trickom donio Rudešu vjerojatno ostanak u ligi

32. kolo Hrvatski Telekom Prve lige zaključili su Rudeš, dramatičnom pobjedom nad Cibalijom u jednom od ključnih dvoboja za ostanak, te Slaven Belupo i Hajduk, remijem bez pogodaka u Koprivnici. Susret između Rudeša i Cibalije odigran u Kranjčevićevoj ulici zasigurno je jedan od uzbudljivijih odigranih susreta ove sezone na prvoligaškim travnjacima, a nakon velikog preokreta u sudačkoj nadoknadi Rudeš je slavio s 3:2 načinivši vjerojatno presudni korak prema ostanku u ligi, jer Rudešani sada imaju pet bodova više od Istre 1961 te šest od Cibalije.

Junak domaćeg slavlja bio je trostruki strijelac Fazli, koji je odlučujući pogodak postigao u petoj minuti sudačke nadoknade. Vodstvo Rudeša Cibalija je preokrenula preko Galića koji je bio strijelac u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, te Dabre koji je vratara Rudeša matirao u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela. Međutim, svi Vinkovački snovi da će Zagreb napustiti neporaženi pali su us amo tri minute u kojima ih je s dva pogotka šokirao Fazli.