DSC_0383

Proljetni start Četvrte nogometne lige u Gradićima je otvoren derbijem začelja, u kojem je istoimeni domaćin ugostio Croatiju iz Hrastja. Nakon devedeset minuta igre rezultat je bio 3:3, a bod više mogu biti zadovoljni gosti koji su uspjeli anulirati domaće vodstvo od 3:1.

Pogodak Zmazeka, kojim je Croatia povela domaći su igrači poništili preko Milanovića, Pralas i Hajduka koji je u 71. minuti povisio na 3:1. Međutim, gosti se nisu predali te su preko Pižira i Lukića stigli do poravnanja i vrijednog boda, kojim su zadržali dva boda prednosti pred sastavom Gradića.

4. NOGOMETNA LIGA, 16. KOLO
NK GRADIĆI – NK CROATIA (H) 3:3 (2:1)
STRIJELCI: 0:1 Zmazek (7), 1:1 Milanović (17-11m), 2:1 Pralas (29), 3:1 Hajduk (71), 3:2 Pižir (74), 3:3 Lukić (87- 11m)
NK GRADIĆI: Kamenjašević, Božić, Krstanović, Milanović, Cindrić, Štefner (od 66. Lučić), Pralas (od 58. Furić), Smolković, Hajduk, Cedrick (od 89. Župetić), Budimir. TRENER: Vlado Horvat
NK CROATIA: Kralj, Petković, Baković (od 82. Stojanović), Fluka, Gotal, Lukić, Zmazek (od 61. Pižir), Šaško, Antolković (od 46. Bičak), Grežina (od 77. Obad), Habjanec (od 46. Krstanović). TRENER: Boris Perković