pinheiro

Vodeći sastav Jedinstvene županijske lige, Dinamo iz Jakovlja u današnjem susretu osmog kola nije dozvolio veće iznenađenje u susretu protiv Lomnice, koju su na Makuni porazili s uvjerljivih 5:1.

Sjajnim pogotkom Nikole Antunovića iz 12. minute domaća je momčad povela s 1:0, no samo pet minuta kasnije gosti dolaze do izjednačenja. Centaršut Luke Vrabeca u izjednačujući pogodak pretvorio je Martin Hruševar. Bio je to početak domaćeg kraja, jer do odlaska na odmor Filip Samardžić i Pinheiro u potpunosti preokreću rezultat na starnu Jakovljana.

Nastavak susreta protekao je u dominaciji gostujućeg sastava koji je u posljednjih petnaestak minuta preko Igora Horvata i Nikole Zrinjskog potvrdio pobjedu koja je proslavljena s tridesetak najvjernih navijača, koji svoje ljubimce nisu iznevjerili niti na ovom gostovanju.

-Nakon primljenog gola brzo smo se vratili u utakmicu, nakon čega je kasnije sve išlo kako smo i zamislili. Napokon Smo ušli u ritam jedne utakmice tjedno, tako da vjerujem da će to biti još i bolje- nakon utakmice je rekao gostujući trener, Davor Debogović.

Za nogometaše Dinama ovo je bila 21 prvenstvena utakmica bez poraza, jer uz trinaest proljetnih utakmica lanjske sezone, u ovogodišnjih osam susreta momčad još uvijek nije osjetila gorčinu poraza.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 8. KOLO
NK LOMNICA – NK DINAMO (J) 1:5 (1:3)
STRIJELCI: 1:0 Antunović (12), 1:1 Hruševar (17), 1:2 Samardžić (28), 1:3 Pinheiro (31), 1:4 Horvat (74), 1:5 Zrinjski (79)
NK LOMNICA: Klenović, Jeđud (od 46. F. Ćurić), Ka. Arbanas, Kr. Arbanas, Bulat, M. Ćurić, Žaper, Jukić-Sunarić, Antunović (od 80. Puljić), Trumbetaš (od 68. Vidak), Dijanežević. TRENER: Mladen Arbanas
NK DINAMO (J): Rihtar, Škrlin (od 80. Heric), Petir, Malić, Vrabec, Hruševar, Barukčić, Samardžić (od 68. Zrinjski), Konjevod, Horvat (od 86. Debogović), Pinheiro (od 82. Špiček). TRENER: Davor Debogović