Slavlje Gorice u 90. minuti
DSC_6009

Sjajnu utakmicu odigrali su danas an Gradskom stadionu u Velikoj Gorici, domaća HNK Gorica i Slaven Belupo. 1000 promrzlih gledatelja moglo je uživati u ljepotici kola, jer postignuto je čak sedam pogodak uz mnoštvo preokreta u kojima su na kraju s 4:3 slavili Goričani.

Gosti su poveli u devetoj minuti preko iskusnoga Krstanovića, da bi domaća momčad u samo petnaest minuta od 23. do 38. preko Ndiayea, Lovrića i Dvornekovića povela s 3:1.

Sve je u tom trenutku upućivalo na pobjedu domaćeg sastava, koji je autogolom Suka u 61. minuti zakomplicirao stvari. Krstanović je drugim pogotkom u 86. poravnao rezultat, a kada se već činilo kako će susret završiti podjelom bodova, pogrešku gostujućeg braniča Karamarka iskoristio je Zwolinski koji je pogodio za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.