DSC_5589 Custom

Nogometaši Gorice odradili su danas poslijepodne u drugu kontrolnu utakmicu. Nakon što su prošle subote na Kajzerici remizirali protiv Lokomotive odigravši 1:1, u današnjem susretu odigranom na terenu s umjetnom travom Gradskog stadiona ugostili su slovenskog prvoligaša Krško kojeg su porazili s 5:1.

Već nakon prvih 45. minuta sastav trenera Sergeja Jakirovića imao je preko dvostrukog strijelca Matije Dvornekovića i Lukasza Zwolinskog vodstvo od 3:0, dok su u nastavku mrežu slovenskog sastava pogađali Ndiaye i Dinko Matošević, dok je strijelac počasnog zgoditka za goste bio Ante Vukušić.

-Prvo poluvrijeme bilo je jako dobro, jer prezentirali smo ono što smo radili zadnjih dana. Već sada se vidi da će to biti bolje. Dečki su karakterni i odrađuju sve ono što se stavi pred njih. Ja sam optimist, jer smo u prednosti u odnosu na ljeto, jer ovo je već formirana momčad- rekao je nakon susreta trener HNK Gorice Sergej Jakirović.

Sljedeću provjeru HNK Gorica ima u subotu kada na Gradskom stadionu gostuje Aluminij Kidričevo.