DSC_4253

Drugoligaš Hrvatski dragovoljac i trećeligaš Kurilovec (bivši Udarnik) odigrali su na terenu s umjetnom travom Gradskog stadiona u Velikoj Gorici prijateljski susret. U dobroj i žustroj utakmici slavili su gosti iz Sigeta s 2:0.

Pobjednik je odlučen u prvom dijelu u samo dvije minute, jer 26-godišnji Tunižanin Haithem Hanachi u 30. i 32. minuti svladao je vratara Kurilovca Domagoja Kranjčeca. I dok je trener Hrvatskog dragovoljca Igor Pamić imao dvije postave igrače, trener Kurilovca Damir Biškup susret je odradio s 18 igrača koji su dobro parirali, ali i prijetili bolje rangiranom suparniku. Šteta, što dobru igru nisu kapitalizirali barem jednim zgoditkom.