FOTO I VIDEO: Meštrica lutrijom jedanaesteraca do ostanka u Prvoj županijskoj ligi

metrica

Na igralištu u Sop Hruščici jučer je odigrana kvalifikacijska utakmica za ulazak u Prvu županijsku ligu- Istok, između Meštrice i Milke Trnine. Na kraju su se radovali igrači Meštrice, koji su se skupili svega desetak dana prije, no zahvaljujući Igoru Mostarliću u vrlo kratkom vremenu oformljena je momčad koja je klubu donijela ostanak u ligi.

Nakon regularnih 1:1, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, gdje su više mirnoće i preciznosti imali igrači Meštrice, za razliku od nogometaša Milke Trnine čiji su igrači promašili prva tri udarca. Oba pogotka pala su u prvom dijelu; Meštrica je povela sjajnim pogotkom Šestića u 32. minuti, a samo četiri minute kasnije veliku pogrešku obrane i vratara Mihalinčića koristi Kanceljak te poravnava rezultat.

U nastavku susreta jedna i druga momčad imale su svojih prilika za pogodak, no završnica nije bila na očekivanoj razini, te se pristupilo jedanaestercima gdje su za Meštricu uspješni bili Miljković, Biljan i Šestić, dok su s druge strane promašivali Koletić, Mihaljević i Petković.

Kako je izgledala lutrija jedanaesteraca pogledajte u VIDEU.

KVALIFIKACIJE ZA 1. ŽNL- ISTOK
NK MEŠTRICA – NK MILKA TRNINA 1:1 (3:0-11m)
STRIJELCI: 1:0 Šestić (32), 1:1 Kanceljak (36)
JEDANAESTERCI: Koletić promašaj, 1:0 Miljković, Mihaljević promašaj, 2:0 Biljan, Petković promašaj, 3:0 Šestić
NK MEŠTRICA: I. Mihalinčić, Cundeković, Brtan (od 86. Terzić), Humeljak (od 66. T. Šimunović), G. Mihalinčić, Miličević, Miljković, Šestić, I. Šimunović, Biljan, Gale. TRENER: Matija Šimunović
NK MILKA TRNINA: Moguljak, Zorbas (od 76. Nuić), M. Koletić, Matanović, Mihaljević, Grgat (od 62. Šipura), Petković, Čićević, Fešta, Kovačić (od 46. A. Koletić), Kanceljak. TRENER: Tihomir Tičak