U takvim nenogometnim uvjetima sraz županijskih ligaša završio je podjelom bodova, rezultatom 2:2
DSC_0900

Nikome u Kurilovcu nije bilo jasno zbog čega se uopće odigrao susret u uvjetima kakvi su danas bili na igralištu Udarnika. Nažalost, delegat i sudačka trojka na čelu s Antom Čulinom donijeli su odluku te su igrači Kurilovca i Dugog Sela istrčali na teren koji je više nalikovao bazenu, a manje nogometnom igralištu. U takvim nenogometnim uvjetima sraz županijskih ligaša završio je podjelom bodova, rezultatom 2:2. Realno i najpoštenije na kraju.

Kurilovec je poveo preko Sedlačeka pogotkom s bijele točke, a samo tri minute kasnije gosti su izjednačili preko Mikulića. Puno negodovanja kod domaćih navijača i igrača izazvao je vodeći zgoditak Žabeca u 71. minuti, kojim je Dugo Selo povelo s 2:1, da bi pet minuta prije kraja Matoš postavio konačnih 2:2

Već u utorak ova dva sastava sastaju se u polufinalu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije, prije toga će Kurilovčani odraditi gostovanje kod Trnja, a Dugo Selo domaći susret protiv Španskog.

3. HNL- ZAPAD, 31. KOLO
NK KURILOVEC – NK DUGO SELO 2:2 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Sedlaček (22- 11m), 1:1 Mikulić (25), 1:2 Žabec (71), 2:2 Matoš (85)
NK KURILOVEC: Jelavić, Šarić, Čunčić, Povoljnjak, Rajić, Humeljak, Čurek, Mandura (od 66. Matoš), Velić (od 77. Spudić), Banović (od 46. Kelava), Sedlaček. TRENER: Perica Vidak
NK DUGO SELO: Bagarić, Galić (od 57. Stjepanović), Filipović, Salatović, Perišić, Pekčec, Pavlić (od 90. Zelić), Žabec, Mikulić (od 79. Međugorac), Ivančić, Frigan. TRENER: Damir Biškup