Nova tri boda za Naftaš protiv Bune i tri boda prednosti
DSC_3714

Nogometaši Naftaš Ivanića uspješno su odradili još jedno teško gostovanje. Na vrućem terenu u Mraclinu, ugostila ih je Buna, koju su nakon preokreta svladali s 3:1.

Početak utakmice za goste iz Ivanića protiče upravo suprotno od dogovorenog. Naime, ponovno nije iskorišten dobar početak utakmice u kojem napadači ne koriste nekoliko stopostotnih prilika i kako to biva u nogometu uslijedila je kazna i domaćin dolazi u vodstvo preko Škojca. Za razliku od dosadašnjih utakmica kada bi protivnik poveo među Naftaše bi se uvukla nervoza, no ovoga puta su igrači nastavili mirno graditi igru i nagrada je stigla na samom kraju poluvremena kada Joveš posprema ubačaj Kelšina i poravnava rezultat.

Drugo poluvrijeme se nastavlja u istom ritmu kao i prvo i dosta brzo preko Tadića Naftaš dolazi u vodstvo koje do kraja utakmice uspijeva još i povećati preko mladog Božića.