Dinamo Odranski Obrež u Lukavcu je došao do treće ovosezonske pobjede
DSC_0144

Ni u drugom pokušaju na domaćem terenu u četvrtoligaškoj konkurenciji, Lukavec nije došao do pobjede. Nakon remija protiv Zagreba na otvaranju sezone, Lukavčani su jučer dočekali susjede iz Odranskog Obreža, koji su se kući vratili s tri boda nakon minimalne pobjede od 0:1.

Bila je to tvrda i čvrsta utakmica, koju je odlučio trenutak inspiracije, Peje Pejića koji je u 80. minuti sjajnim pogotkom odlučio pobjednika. Uzaludni su bili pokušaji domaćina u posljednjih desetak minuta, jer obrana gostiju je izdržala te je rezultat ostao nepromijenjen.

ČETVRTA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA SREDIŠTE, 3. KOLO
NK LUKAVEC – NK DINAMO (00) 0:1 (0:0)
Lukavec. Igralište: ŠRC Lukavec. Gledatelja 200. Subota, 07.09.2019., 17 sati. Sudac: Emilio Valentić (Karlovac). Pomoćnici: Tomislav Lipošćak (Karlovac) i David Veseljak (Zabok). Delegat: Josip Borić (Kutina).
STRIJELAC: 0:1 – Pejić (80)
NK LUKAVEC: Luter, Matić (od 46. L. Borković), V. Borković, M. Grdenić (cap.), Mihanović (od 60. Gusak), Vračević (od 81. Britvec), J. Grdenić Ladović, Ezgeta, Tuka, Krpečanec. TRENER: Vladimir Tuweg
NK DINAMO (OO): Sučić, Pejić (od 90. Janječić), Mijoč, Šikić, Batinić, Držić, Savičić (od 63. Lukić), Fabijanec (od 37. Galović, od 52. Cimeša), Kostanjski, Budiščak (od 46. Celiček), Stojić (cap.). TRENER: Stjepan Bašić