DSC_4959

Rukometašice Rugvice i u drugoj ovosezonskoj utakmici bili su uvjerljive. Na domaćoj premijeri Rugvičanke su s 33:23 svladale mladu ekipu Lokomotive. Iako rezultat na kraju sugerira laku pobjedu domaćeg sastava, igračice Rugvice tek u posljednjih desetak minuta slomile su otpor gošći iz Zagreba.

-Pedeset minuta smo se borile, da bi zadnjih desetak minuta cure odigrale onako kako treniramo i kako smo trebali igrati od prve minute. Na kraju svega čestitam curama na pobjedi- nakon susreta će trenerica Andrea Mikulić.

S dvije uvjerljive pobjede Rugvica je istaknula kandidaturu za najviše domete.

-Ovo je početak, idemo utakmicu po utakmicu pa ćemo vidjeti gdje će nas to odvesti. Moji ciljevi, kao i ekipe uvijek su da budemo prvi, pa da onda mi razmišljamo što ćemo i kako ćemo dalje- rekla nam je trenerica Andra Mikulić, koja je tom prilikom slavila rođendan, čime je od djevojaka dobila najljepšu moguću rođendansku čestitku.

A baš po isteku šezdesete minute mlađe igrače Rugvice svojoj su trenerici prigodnim poklonom i ružama poželjele sve najbolje za rođendan.