Trnje je na Udarniku kod Kurilovca slavilo s 2:1
DSC_2111

S razlogom se trener Kurilovca pribojavao susreta protiv Trnja, do jučer posljednjeplasiranog sastava 3. HNL-Središte. Težak teren kojeg je u potpunosti natopila kiša, doveo je odigravanje utakmice pod upitni, no momčadi su svejedno istrčale na SRC Udarnik u zakazanom terminu.

Po takvom terenu bolje su se snašli gostujući igrači koji su došli do pobjede od 2:1, zaustavivši tako pozitivnu seriju kurilovečkih igrača koji za poraz nisu znali u osam prvenstvenih dvoboja.

Trnje je povelo u 36. minuti zgoditkom Kristijana Dragovića. Držali su gosti vodstvo do 69. minute kada domaći sastav dolazi do izjednačenja preko Mateja Kelave. Iako je vratar Mario Gudelj obranio njegov udarac s jedanaest metara, na odbijenoj lopti ostao je nemoćan te su stvari vraćene na rezultatski početak. I baš u trenucima u kojima je Kurilovec pritisnuo goste na njihovu polovicu, novi šok, jer Karlo Josipović iskorištava neodlučnost domaće obrane te postiže drugi zgoditak za Trnje, čiji su igrači na kraju slavili s 2:1.