DSC_6270

U jedinom današnjem susretu 11. kola Prve županijske lige u Vukovini su se susreli domaći Ban Jelačić te gosti iz Kobilića, momčad Vatrogasca. Lokalni derbi turopoljskog podneblja završio je pobjedom gostiju od 2:0, koji su zaustavili niz Jelačića koji za poraz nije znao sedam susreta.

U svakom periodu igre gosti su po jednom matirali domaćeg vratara. Prvi je to učinio Marko Kadoić u 38. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Krešimir Barišić u 71. minuti. Ovom pobjedom Vatrogasac se izjednačio s drugoplasiranom Meštricom, koja je na samo bod zaostatka od vodećeg Naftaš Ivanića.

-Tome smo se i nadali, iako smo znali da će biti teško. Zaslužili smo ovu pobjedu, jer smo bili bolji i u prvom i u drugom dijelu taman za ovaj rezultat. Za razliku od prošle polusezone igramo rasterećenije i to se vidi po rezultatima- nakon susreta će trener pobjedničke momčadi Nino Matković.