Gorica bez iznenađenja na Rujevici

Nogometaši Gorice sinoć su na Rujevici otvorili novu stranicu klupske povijesti odigravši prvi susret u najvišem razredu hrvatskog nogometa. Na početku prvoligaške priče čekalo ih je gostovanje na Rujevici kod Kekove Rijeke koja nije dozvolila iznenađenje upisavši na startu očekivanu pobjedu. Nakon devedeset minuta igre rezultat je bio 2:0.

Domaća momčad pitanje pobjednika riješila je u prvih 45. minuta, kada su u periodu od 20. do 27. minute u dva navrata matirali vratara Gorice, Kahlinu. Prvo je to učinio Pavičić na asistenciju Hebera, dok je konačni rezultat u 27. minuti postavio Pavelić na asistenciju Acostyja.

Rezime svega; Rijeka je upisala očekivanu pobjedu, dok se novi prvoligaš nije osramotio na premijeri pokazavši kako nije zalutao u 1. HNL. Domaćoj publici HNK Gorica predstavit će se u subotu kada na Gradski stadion u Velikoj Gorici dolazi Slaven Belupo.