Gorica i Spačva bez pobjednika

Rukometaši vinkovačke Spačve stara su mušterija rukometašima Gorice na domaćem parketu. Ipak, ovoga puta tome nije bilo tako, gosti su bili bliže pobjedi, tako da osvojenim bodom nakon 31:31 u domaćim redovima trebaju biti zadovoljni.

U prvom je poluvremenu utakmicu kontrolirala Spačva koja je u sedmoj minuti imala 5:1, a u 19. je minuti na semaforu svijetlilo 5:11. U zadnjoj trećini prvog poluvremena uspijevaju se domaćini s dvije serije po tri pogotka približiti gostima i doći na samo gol zaostatka u 26. minuti (13:14). Do poluvremena gostujući rukometaši ipak uspijevaju povećati svoju prednost i na odmor odlaze s prednošću 17:14.

Prvih deset minuta nastavka ekipe postižu golove u mini serijama od dva ili tri pogotka te je u 40. minuti rezultat izjednačen (19:19). Nakon toga gosti opet odlaze na +3, što su imali i u 55. minuti (27:30). Domaći igrači u posljednju minutu ulaze s izjednačenjem, 30:30. Karaula gostima donosi posljednje vodstvo na utakmici, koje je petnaestak sekundi prije kraja poništio Hrvoje Ceković koji je susret završio sa sedam zgoditaka.

Na istom je učinku bio i Ivan Laljek, dok su za goste iz Vinkovaca po šest postigli Marko Karaula i Ivan Jurić.