Gorici bod protiv Lučkog

Tek bod osvojili su nogometaši Gorice u susretu 17. kola 2. HNL odigravši mršavih 1:1 protiv Lučkog. Očekivala se u domaćem taboru pobjeda, no prema prikazanome nakon devedeset minuta igre domaći nogometaši trebaju biti zadovoljni što su teren napustili neporaženi.

Vodili su gosti s naplatnih kućica od 51. minute golom Borne Petrovića, koji susret nije dočekao do kraja jer je devet minuta kasnije zaradio isključenje. Parkirali su gosti autobus pred svoj šesnaesterac uzdavši se u svog vratara, inače nekadašnju jedincu turopoljskog drugoligaša, Miroslava Koprića koji je odolijevao napadima Gorice do posljednje minute kada je napokon probijena granitna gostujuća obrana. Učinio je to Damir Žutić spasivši svoju momčad od najgoreg scenarija- poraza.