Goričkim taekwondoistima pet odličja u Sutinskim vrelima

Kadetkinje goričkog kluba odradile su odličan posao te su na kraju zauzele treće mjesto ekipnog poretka
SS-pokal-2019

Ovogodišnje izdanje Susedgrad sokol pokala koje je održano u dvorani u Sutinskim vrelima okupilo je preko 500 taekwondoista iz četiri države. TKD Velika Gorica na ovom je turniru nastupio s 12 natjecatelja, koji su osvojili 5 odličja (zlato te dva srebra i dvije bronce).

Ovaj je turnir ujedno bio i drugi kriterijski turnir za kadetsko Prvenstvo Europe, a kadetkinje goričkog kluba odradile su odličan posao te su na kraju zauzele treće mjesto ekipnog poretka. Kod kadetkinja odličja su osvojili Sara Habijančić koja je bila srebrna, dok su bronce osvojili Sara Anđelić i Marinela Bašković.

Kod mlađih kadeta i kadetkinja odličja osvajaju Dora Habijančić koja je bila zlatna, te David Juvan kojem je pripala medalja srebrnog sjaja.