Hat- trick Igora Prijića za pobjedu Vinogradara protiv Novigrada

Nogometaši Vinogradara ponovno su na pobjedničkom kolosijeku. U danas odigranom susretu 9. kola Vinogradar je u Mladini porazio Novigrad. U pobjedi od 4:2 briljirao je trostruki strijelac Igor Prijić.

Mrežu gostiju iz Novigrada iskusni i prekaljeni golgeter otključao je u već u šestoj minuti, da bi vratar Nicoleti loptu iz mreže vadio i u 23. te 46. minuti. Točku na „i“ pobjede domaćeg sastava stavio je mladi Toni Kurečki pogotkom u 87. minuti.

Krivi korak nije napravio niti Krk, koji je kod kuće s 3:0 svladao Jarun. U ostalim susretima igrali su; HAŠK-Opatija 0:1, Vrbovec-Dubrava Tim kabel 1:1, Maksimir-Dugo Selo 0:1, Zagreb-Špansko 1:1, Ponikve-Kurilovec 2:2, Zagorec-Jadran 0:2 te Orijent 1919-Trnje 1:0.