HNK Gorica kod posljednjeg Rudeša prosula dva važna boda

Na gostovanju u Kranjčevićevoj ulici, Goričani su odigrali tek 1:1, ostavši bez dva vrlo važna boda u igri za Europu
PXL_030519_24488790

Nogometaši Gorice nisu opravdali ulogu favorita u prvom susretu 32. kola 1. HNL kod posljednjeplasiranog Rudeša. Na gostovanju u Kranjčevićevoj ulici, Goričani su odigrali tek 1:1, ostavši bez dva vrlo važna boda u igri za Europu.

Susret po sastav trenera Sergeja Jakirovića koji danas nije mogao računati na prvo ime ovog proljeća Kristijana Lovrića, Lukasza Zwolinskog, Joeya Suka, Aleksandra Jovičića i Justina Mathieua nije mogao bolje početi, jer u vodstvo ih je u 17. minuti zgoditkom s bijele točke doveo Cherif Ndiaye. Nažalost, stečenu prednost Gorica nije uspjela sačuvati do kraja, te su domaćini preko Tomislava Mrkonjića u 83. minuti došli do izjednačujućeg pogotka.

Šteta, jer pobjedom je Gorica barem na 24 sata mogla preskočiti četvrtoplasirani Hajduk s kojim je sada bodovno izjednačena, no pred Hajdukom je sutra na Poljudu susret protiv Intera.