HNK Gorica remizirala kod prvaka Švedske

Nogometaši Gorice gostovali su danas u Švedskoj, gdje su odigrali utakmicu s tamošnjim prvakom, Malmöom
64959827_2340734139344209_1324341865662644224_n

Nogometaši Gorice gostovali su danas u Švedskoj, gdje su odigrali utakmicu s tamošnjim prvakom, Malmöom. Susret odigran na Swedbank Areni završio je bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Zbog reprezentativnih obaveza trener Sergej Jakirović nije mogao računati na Miyu i Čabraju, a put Švedske nisu otišli ni Marina, Suk i Musa, tako da su mjesto u udarnom sastavu zauzeli Kahlina, Spudić, Jovičić, Ćelić, Špičić, Maslowski, Babec, Dvorneković, Lovrić, Ndiaye i Zwolinski, čijim je zgoditkom Gorica imala vodstvo nakon prvih 45. minuta. U nastavku susreta trener Jakirović na teren je poslao novu jedanaestorku u kojoj su bili; Čović, Blagojević, Krizmanić, Moro, Ljubisavljević, Maloča, Deaconu, Gagulić, Mathieu, Slunjski i Hamman.

Mrežu domaćina Zwolinski je zatresao u 33. minuti, dočim su igrači Malmöa izjednačujući zgoditak postigli u 73. preko Antonssona.