Hrvatska U-18 uveličala stoti rođendan Naftaš Ivanića

Hrvatska reprezentacija do 18 godina pobijedila je Naftaš Ivanić u prijateljskoj utakmici u Ivanić-Gradu
0000030426_685_375_cut

Pod vodstvom izbornika Josipa Šimunića, Hrvatska U-18 odigrala je prijateljski susret u Ivanić-Gradu te je svladala momčad domaćina, Naftaš Ivanića, rezultatom 3:2. Susret je odigran u sklopu proslave stote obljetnice ivanićgradskog kluba.

Vodeći pogodak za Hrvatsku postigao je Gulušija nakon 21 minute igre, da bi potom uslijedio preokret Naftaša, pogocima Radoša i Marasa. Međutim, u završnoj fazi utakmice Brekalo poravnava na 2:2, a pobjednički pogodak postigao je Težački pet minuta prije kraja dvoboja.

Već sutra, Šimunićevi izabranici zaigrat će u Kutini protiv Moslavine. Utakmica je na rasporedu u 14,30 sati.