Igor Ištvanić donio bod Zvekovcu u Lonjici

Susret u Lonjici između domaće Lonje i Zvekovca završio je rezultatom 1:1
WhatsApp Image 2019-10-20 at 17.12.06

Prava nogometna poslastica mogla se gledati danas u Lonjici, gdje je domaća momčad ugostila ove sezone ugodno iznenađenje lige, Zvekovac, koji se i danas prezentirao u jako dobrom svjetlu. Zanimljiva i uzbudljiva utakmica završila je podjelom bodova, rezultatom 1:1.

Gosti iz Zvekovca bolje su se snašli u prvom dijelu te su preko drugog najboljeg strijelca lige, Martina Horvata poveli s 1:0. Tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku susreta domaćini nošeni navijanjem svojih vjernih pratitelja preko Matije Dimovića dolaze do izjednačenja u 62. minuti.

Samo dvije minute kasnije domaća momčad ima sjajnu priliku za potpuni preokret, no tada na scenu stupa gostujući vratar Igor Ištvanić, koji je obranio udarac s bijele točke, ali i novi pokušaj domaćeg igrača. Osim, toga, gostujući se vratar sjajnim intervencijama istaknuo u još nekoliko navrata, čime je sasvim zasluženo ponio epitet igrača utakmice.