Inter slavio u utakmici punoj preokreta

Pretposljednje jesensko kolo, 1. HNL otvorili su u Zaprešiću Inter i Cibalija. U susretu punom preokreta s 3:2 slavili su domaći igrači.

Inter je poveo već nakon tridesetak sekundi, nakon što je ubačaj Komnena Andrića u mrežu glavom iz blizine sproveo Vlatko Blažević. Svega deset minuta kasnije Cibalija dolazi do izjednačenja preko Galića, koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade doveo Vinkovčane u vodstvo. Novi preokret dogodio se u nastavku susreta kada Inter postiže dva pogotka te dolazi do nova tri boda koja su ga ostavila na visokom petom mjestu.

Najprije je u 49. minuti Komnen Andrić bio precizan s jedanaest metara nakon što je duel Ikića i Postonjskog sudac Pečarić okarakterizirao kao najstrožu kaznu. Pobjedu domaćim igračima olakšao je i Milić koji je u 68. minuti dobio crveni karton, a terensku nadmoć Inter je u pobjedu pretvorio samo dvije minute kasnije kada se po drugi puta među strijelce upisao Vlatko Blažević.