Ivanić poslije dvije pobjede poražen od Pitomače

Nakon pobjeda protiv Zameta i Zrinskog, rukometašice Ivanića u devetom su kolu poražene u Pitomači. U derbiju začelja domaća je ekipa predvođena Majom Kožnjak i Tenom Mioč koje su kombiniranom postigle dvadeset pogodaka slavile s 36:29.

Imale su rukometašice Ivanića inicijativu u prvih dvadeset minuta. Povele su čak i s četiri gola prednost (11:7), no kako se bližio odlazk na odmor domaće su igračice polako topile prednost Ivanića te su na odmoru one imale četiri pogotka viška (20:16). Poslije tog preokreta igračice Ivanića više se nisu uspjele vratiti u susret, a nakon što su rukometašice Pitomače poslije desetak minute igre u povele sa sedam pogodaka pitanje pobjednika praktički je bilo riješeno.

Čak 20 od 36 pogodaka domaćeg sastava postigle su Maja Kožnjak i Tena Mioč koje su zabile po deset golova, dok su za Ivanić po devet postigle Katarina Mrazović i Marta Pezić.