Još jedna uspješna sezona za Atletski klub Martin

Rezultati bodovanja svih 12 utrka unutar Lige objavljeni su, a oni kažu da je dugoselski atletski klub osvojio ukupno šesto mjesto!
DSC_1167

S utrkom na zagrebačkom Jarunu prošlog vikenda završeno je dugoprugaško natjecanje za ovu godinu u sklopu Hrvatske cestovne lige. Rezultati bodovanja svih 12 utrka unutar Lige objavljeni su, a oni kažu da je dugoselski atletski klub osvojio ukupno šesto mjesto!

AK Martin Dugo Selo „pao“ je na ljestvici za jedno mjesto u odnosu na prošlogodišnji rezultat, no ove se godine u ligi natjecalo gotovo 20 klubova više nego lani, odnosno ukupno 55 klubova iz cijele Hrvatske. Najbolje rangirani dugoselski trkač, među gotovo 500 trkača i ove je godine Tomislav Poljak. Među tristotinjak trkačica najbolje rangirana dugoselska trkačica ove je godine Željka Valentić. Oboje su zauzeli deveto mjesta u ukupnom poretku.

Gledajući poredak po kategorijama, najuspješnija je bila Ružica Vidović. Ona je u kategoriji žena Ž45 ona je uvjerljivo osvojila prvo mjesto. Drugo mjesto u kategoriji M40 osvojio je Tomislav Poljak. Treća mjesta u svojim kategorijama osvojili su Željka Valentić (ŽS), Marina Bionda (Ž35), Josip Jakšić (M45) i Neven Matijaš (M50). Kristian Pintar bio je četvrti (kategorija M40), Ivana Radošić također četvrta (Ž60), Ivana Malus peta (Ž35), Ulrich Knuppel peti (M65) itd.