Juniori Hrvatske bolji od Slovenije u Ivanić- Gradu

Humanitarna utakmica juniorskih rukometnih reprezentacija Hrvatske i Slovenije završila je pobjedom Hrvatske 30:29.

Iako su Slovenci krenuli u utakmicu s 4:0, nakon minute odmora rezultat se mijenja i do kraja poluvremena naši reprezentativci odlaze na tri gola prednosti. Većinom drugog dijela Hrvatska je održavala tu prednost, no pred sam kraj utakmice i usprkos dva isključenja, Slovenija dolazi do izjednačenja. No, s dva gola Hrvata u samoj završnici rješavaju pitanje pobjednika.

Po šest golova za domaćine postigli su Ivan Martinović, Tin Lučin, Josip Repušić i Filip Šušnjara, a svoje minute za hrvatsku reprezentaciju su upisali i igrači Muškog rukometnog kluba Ivanić Leon Lukačec i Jakov Bunjevac.

Naši reprezentativci tako su se odužili Slovencima za poraz od tri razlike u susretu odigranom dan prije u Ormožu.

Sav prihod od prodanih ulaznica dodan je iznosu koji je skupljen za vrijeme održavanja Zimskog malonogometnog turnira Žeravinec.