Klas do boda protiv Turopoljca

Turopoljski sraz u Jedinstvenoj županijskoj ligi između Klasa i Turopoljca odigran u Mičevcu, završio je podjelom bodova 2:2
DSC_0903

Turopoljski sraz u Jedinstvenoj županijskoj ligi između Klasa i Turopoljca odigran u Mičevcu, završio je podjelom bodova 2:2. Gosti iz Kuča u dva su navrata ima vodstvo, no domaćini su se svaki puta vraćali i uspjeli ostati neporaženi.

Turopoljac je poveo preko Sesara u 11. minuti, nakon čega gostujući sastav promašuje nekoliko izglednih prilika. Kazna je uslijedila u 52. minuti kada je Kundih glavom pospremio loptu iza Zagorčevih leđa. Sedam minuta kasnije Turopoljac ponovno vodi zgoditkom Šestoka, da bi Majić u 64. donio novo izjednačenje domaćoj momčadi, postavivši konačnih 2:2.