Kloštar zgoditkom Josipa Srake porazio Mladost iz Obrezine

Nogometaši Kloštra pred vlastitim su navijačima došli do pobjede u srazu protiv Mladosti, koja je na ovo gostovanje došla nakon dvije pobjede. Iako je domaći sastav u susret ušao bez M. Kletečkog, Šprajačeka, Bilandžića i I. Maričića, na kraju su uspjeli osvojiti tri boda nakon pobjede od 1:0, kojom su zasjeli na vrh poretka zajedno s Dubravom. Oba sastava trenutno imaju po sedam bodova.

U prvih 45. minuta laganu terensku inicijativu imali su gosti iz Obrezine, dok je nastavak donio otvorenu utakmicu s mnoštvom prilika s jedne i druge strane. Do pobjedničkog zgoditka Kloštar dolazi u 51. minuti preko Josipa Srake, kojeg je idealnom loptom poslužio Josip Krezo.

Pred Kloštrom je u nedjelju susjedski derbi u Ivanić- Gradu, kod Naftaša koji je nakon startnog poraza, uhvatio ritam te upisao dvije pobjede.