Košarkaši Samobora pred domaćom publikom svladali Dubrovnik

U trećem kolu Prve lige, košarkaši Samobora s 83:77 svladali su Dubrovnik
Samobor-publika-19-10-10

Košarkaši Samobora zadržali su stopostotni učinak u natjecanju Prve lige. Iako su novaci u drugom razredu, Samoborci guraju jako dobro. Nakon pobjeda nad Omišem i Rudešom, večeras su košarkaši trenera Zdravka Radulovića s 83:77 svladali Dubrovnik, čime su se na najljepši način uklopili u proslavu Dana Grada.

Domaći su košarkaši jako dobro ušli u utakmicu, te su već u prvoj četvrtini imali 15 poena viška (25:10). Najbliže čemu su se gosti iz Dubrovnika u prvom dijelu približili bilo je -3. Domaći košarkaši i u nastavku su održavali rezultatsku prednost, koju nisu ispustili niti jednog trenutka tu su zasluženo slavili.

Kod Samobora odlični su bili Mandalinić s 28 poena i 7 skokova te Žorić s double double učinkom od 19 poena i 11 skokova uz 7 asistencija. U redovima Dubrovnika najbolji je bio Dubelj s 26 poena.