Kupa u 90. minuti ostala bez pobjede u Novoj Kapeli

Podjela bodova u Novoj Kapeli u susretu domaće Croatije i Kupe iz Pokupskog
WhatsApp Image 2019-09-22 at 18.47.25

Bez pobjednika je završila utakmica trećeg kola Druge županijske lige- Istok, između Croatie iz Nove Kapele i Kupe iz Pokupskog.

Utakmicu su bolje otvorili domaćini i već u petoj minuti poveli preko svog najboljeg igrača Roberta Salaja. Međutim, nakon samo dvije minute stvari na početak vraća Ivan Klasnić, da bi Josip Brajković preokrenuo rezultat i doveo Kupu u vodstvo, koje nije dugo trajalo. Samo par minuta kasnije drugi puta se u strijelce upisuje već spominjani Salaj.

Ivan Šandor lijepim pogotkom pobrinuo se da Kupa s prednošću ode na odmor, a da bodovi ne odu u Pokupsko, u zadnjoj minuti susreta pobrinuo se Ivan Salaj.

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA- ISTOK, 3. KOLO
NK CROATIA (NK) – NK KUPA 3:3 (2:3)
STRIJELCI: 1:0 R. Salaj (5), 1:1 I. Klasnić (7), 1:2 J. Brajković (25), 2:2 R. Salaj (27), 2:3 Šandor (43), 3:3 I. Salaj 90.
NK CROATIA: Marković, Baričević, Palikuća, Marinić, I. Salaj, Tresk, Bogdan, R. Salaj, Salamun (od 60. T. Salaj), Ježek, Tokalić. TRENER: Tomislav Jurić
NK KUPA: Kušević, Kostadin, I. Kuzmić (od. 45 L. Klasnić), M. Brajković (od 45. Bašić), M. Vranešić, Poturica, M. Kuzmić, Šestak (od 77. D. Sučec), Šandor, J. Brajković, I. Klasnić (od 70. D. Vranešić). TRENER: Miroslav Lukinić