Kurilovec na oproštaju od navijača svladao Jarun

Na oproštaju od domaćih navijača Kurilovčani su goste iz Zagreba svladali s 2:0, a oba pogotka sastav trenera Perice Vidaka postigao je u drugih 45. minuta
DSC_6503

U posljednjem domaćem susretu ove sezone nogometaši Kurilovca svladali su Jarun. Na oproštaju od domaćih navijača Kurilovčani su goste iz Zagreba svladali s 2:0, a oba pogotka sastav trenera Perice Vidaka postigao je u drugih 45. minuta.

Prvi dio bio je nezanimljiv, te nije ponudio previše od nogometne igre. Gosti su mogli povesti iz kaznenog udarca kojeg nije realizirao najiskusniji gostujući igrač, nekad ljubimac kurilovečke publike Ante Džaja, nakon čega domaći igrači preko Maksa Slunjskog i Petra Lucijana Čureka postižu pogotke za pobjedu.

Ovom pobjedom Kurilovec je zamijenio poziciju s Trnjem te je sada četvrtoplasirani sastav lige, a zastor na sezonu Kurilovčani će spustiti gostovanjem na Grana Klaki kod novog drugoligaša Dubrave Tim kabel.