Lokomotiva preokretom do pobjede protiv Osijeka

Lokomotiva je po pobjedonosnog zgoditka stigla u 88. minuti
Zagreb: U 9. kolu Prve HNL sastali se Lokomotiva i Osijek

Prvu utakmicu devetog kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrali su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici Lokomotiva i Osijek, a bodovi su nakon preokreta ostali u Zagrebu. Rano vodstvo Osijeka, nogometaši Lokomotive do kraja susreta su preokrenuli te slavili s 2:1.

Gosti su poveli već u sedmoj minuti, udarac Kleinheislera Grbić brani, no odbijenu loptu u mrežu posprema Marić. Uz vratara Grbića, u sastavu trenera Gorana Tomića dobru je rolu odigrao i povratnik u HNL, Sammir, koji je asistirao za oba pogotka svoje momčadi.

Najprije je u 37. minuti njegov centaršut u mrežu Osijeka pospremio Halilović, da bi u 88. minuti odlično pronašao tek ušlog Tolića koji je s desetak metara svladao gostujućeg vratara, čime je Lokomotivi osigurao četvrtu prvenstvenu pobjedu, kojom su skočili na treće mjesto s 14 osvojenih bodova.